Haber Detayı
16 Ocak 2019 - Çarşamba 13:07 Bu haber 34 kez okundu
 
Rize’den dünyaya Eğitimde örnek başarı…
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi başarıya doymuyor.
Eğitim Haberi


 

ÜNİVERSİTE DEDİĞİN BÖYLE OLUR. 

Rize’den dünyaya Eğitimde örnek başarı… 

*2000 yılından sonra kurulan 86 Üniversite arasında 10. Sırada, 

*108 Devlet Üniversitesi arasında 47. Sırada,

*Ülkemizdeki Devlet ve Vakıf dâhil Tüm üniversiteler arasında 56. Sırada yer almaktadır.

Başarılı Üniversitenin başarılı rektörü Prof.Dr. Hüseyin Kahraman:

 

“Bu süreçte Üniversitenin gelişmesine katkı veren, her durumda bizleri destekleyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, önceki dönem Meclis Başkanımız olan Sayın İsmail KAHRAMAN’a, Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Başkan ve üyelerine, ilimizin milletvekillerine ve özverili bir şekilde çalışan Üniversitemiz akademik ve idari personeline teşekkür ederim.” 

ULUSLARARASI YAYIN İSTATİSTİKLERİ

Ülkemizdeki 108 Devlet Üniversitesi’nin 2014-2017 yılları arası uluslararası yayın istatistikleri araştırma sonuçlarına göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, öğretim elemanı başına düşen 1.13 yayın ortalaması ile 32. Sırada yer almaktadır. Bu sonuçla kendisinden çok önce kurulmuş olan Selçuk, Kocaeli, Yıldız Teknik, Dokuz Eylül Üniversiteleri gibi üniversiteleri geride bırakmıştır. 

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, yapılan  araştırmalara göre Türkiye’deki en başarılı üniversitelerin başında geliyor.. Yeni kurulmasına rağmen üniversite  108 devlet Üniversite arasında  40.Sıraya kadar yükseldi..

Başarılı Üniversitenin başarılı rektörü Prof.Dr. Hüseyin Kahraman destekleyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, önceki dönem Meclis Başkanımız olan Sayın İsmail KAHRAMAN’a, Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Başkan ve üyelerine, ilimizin milletvekillerine ve özverili bir şekilde çalışan Üniversitemiz akademik ve idari personeline teşekkür ederim.” Dedi..

Rektör Kahraman” Daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Üniversitemiz başarıları ile  Türkiye’deki örnek ve başarılı üniversitelerin başında yer alacaktır” diye konuştu..

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin gurur verici başarılarından bazıları şöyle:

AKADEMİK YAPI

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, çayın ve yağmurun başkenti Rize ilinde 17 Mart 2006 tarihinde kurulmuş ülkemizin genç Üniversitelerinden biridir. Bu gün itibariyle üniversite bünyesinde; 3 Enstitü, 14 Fakülte, 5 Yüksekokul ve 6 Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır.

Bu akademik birimlerde 33 Ön Lisans, 40 Lisans, 30 Yüksek Lisans ve 13 Doktora Programı olmak üzere toplamda 116 farklı diploma programı öğrenci almaktadır.

Üniversitede şu anda 463 tanesi Öğretim Üyesi olmak üzere 1085 akademik personel görev yapmaktadır.

ÖĞRENCİ DURUMU

Üniversitede şu anda; 1728’İ Yüksek Lisans ve Doktora Programı öğrencisi, 5758’i Ön Lisans ve 11130’u Lisans öğrencisi olmak üzere toplamda 18.616 öğrenci eğitim öğretim görmektedir. 

46 farklı ülkeden 464 uluslararası öğrenci de eğitim öğretim görmektedir. 

Bu güne kadar üniversiteden 39.508 öğrenci mezun olmuştur. Bölgenin sağlık ihtiyacını karşılayan Tıp Fakültesi’nden 173, Diş Hekimliği Fakültesi’nden de 27 öğrenci mezun olmuştur.

2018 Yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçlarına göre Üniversite’nin kontenjanları % 90 oranında dolmuştur. Bu doluluk oranıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Hitit Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi gibi üniversiteleri geride bırakmıştır.

Türkiye Geneli Başarı sıralamasında ilk 500’e giren 2 öğrenci, ilk 5.000’e giren 23 öğrenci, ilk 10.000’e giren 52 öğrenci ve ilk 20.000’e giren 74 öğrenci Üniversitemizi tercih etmiştir. 

Üniversitemize yerleşen 3476 öğrencinin 723’ü ilk tercihlerinde ve 1842’ü de ilk 5 tercihinde Üniversitemizi tercih ederek yerleşmiştir. 

C. AKADEMİK PERFORMANS VE BAŞARI

 ODTÜ–URAP Araştırma Laboratuvarı’nın yaptığı değerlendirmeye göre Üniversitemiz; 

2000 yılından sonra kurulan 86 Üniversite arasında 10. Sırada, 

108 Devlet Üniversitesi arasında 47. Sırada,

Ülkemizdeki Devlet ve Vakıf dâhil Tüm üniversiteler arasında 56. Sırada yer almaktadır. 

ULUSLARARASI YAYIN İSTATİSTİKLERİ – Web of Science

 

Ülkemizdeki 108 Devlet Üniversitesi’nin 2014-2017 yılları arası uluslararası yayın istatistikleri araştırma sonuçlarına göre Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, öğretim elemanı başına düşen 1.13 yayın ortalaması ile 32. Sırada yer almaktadır. Bu sonuçla kendisinden çok önce kurulmuş olan KTÜ, Selçuk, Kocaeli, Yıldız Teknik, Dokuz Eylül Üniversiteleri gibi üniversiteleri geride bırakmıştır.  

 

TÜBİTAK PROJELERİ

Üniversitemiz, TÜBİTAK tarafından desteklenen proje sayısı açısından Ülkemizdeki Vakıf ve Devlet dahil tüm üniversiteler arasında 2014 yılında 67. Sırada iken 2018 yılında 28. Sıraya yükselmiştir.  

SAĞLIK HİZMETLERİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Araştırma Hastahanesi’nde 130 tanesi Öğretim Üyesi olmak üzere , Diş Hekimliği Fakültesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu vasıtasıyla başta Rize ili olmak üzere Artvin, Trabzon, Erzurum ve Gürcistan’dan gelen hastalara sağlık hizmeti vermektedir. Büyükşehirlerdeki hastanelerde yapılan ameliyatların bir iki istisna dışında neredeyse hepsi Üniversitemiz Eğitim Araştırma Hastanesinde yapılabilmektedir.

530 yatak kapasiteli Eğitim Araştırma Hastahanemizde 1 milyon 97 bin kişi sağlık hizmeti almıştır. 1.614 tanesi A gurubu olmak üzere toplamda 10.115 ameliyat yapılmıştır. Müracaat eden bütün hastalara

Diş Hekimliği Fakültesinde 1’i Profesör, 2’si Doçent olmak üzere 22 Öğretim Üyesi ve toplamda 55 Diş Hekimi hizmet vermektedir. Türkiye’nin büyük merkezlerinde diş hastalıkları ve tedavisi konusunda yapılan bütün işlemler Fakültemizde yapılabilmektedir.

Diş Hekimliği Fakültemizde 2018 yılında 81.534 hastaya hizmet verilmiş, 146 diş ameliyatı, 705 implant tedavisi, 5066 kanal tedavisi, 2027 gömülü diş ameliyatı yapılmıştır. 

BÖLGE İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR

Üniversitelerin bir görevi de bölgesinin sorunlarıyla ilgilenmek ve bu konuda topluma yol göstermektir. Bu ilkeden hareketle Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak bölgenin temel ürünü olan çay, kivi, deniz ürünleri, bölgenin tarihi, kültürü, florası gibi konuları öncelikli araştırma konusu yaptık. Yükseköğretim Kurulu tarafından Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma projesi konusunda seçilen 5 Üniversiteden biri olduk. İhtisaslaşma konumuz bizim önceden beri öncelikli araştırma alanı olarak belirlediğimiz çay konusudur. Çay konusunda başta ÇAYKUR olmak üzere DOKAP ve ilgili diğer kuruluşlarla ortak çalışma gurupları oluşturduk ve projeler yürütüyoruz.

Rize Mandalinasını tescil çalışmaları yapıyoruz.

Türkiye’nin en büyük Su Ürünleri Müzesini kurduk. Müzede 319 tür balık var.

Geçmişten Günümüze Rize isimli proje çerçevesinde Rize Tarihini kitaplaştırıyoruz. Toplamda 5 ciltlik bir çalışma olacak olan serinin ilk kitabı olan Cumhuriyet Döneminde Rize-I (1923-1950) çıktı. 2019 yılında diğer ciltler de çıkacak.

Rize’nin Halk Edebiyatını kitaplaştırıyoruz. 

“Rize’de Alışveriş Merkezi ve Tüketici Tutumlarının İncelenmesi” araştırmasını yaptık.

“Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğrencilerinin Gelir Harcama Analizi ve İl Ekonomisine Katkısı” isimli çalışmayı yaptık.

Çaykur, Ziraat Odası, Ziraat Borsası ile birlikte çayda organik gübre çalışması yapıyoruz. 

Rektör Kahraman ”Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, “Bilgi ve Değer Üreten Üniversite” sloganıyla çıktığı yolda emin adımlarla hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu süreçte Üniversitenin gelişmesine katkı veren, her durumda bizleri destekleyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, önceki dönem Meclis Başkanımız olan Sayın İsmail KAHRAMAN’a, Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Başkan ve üyelerine, ilimizin milletvekillerine ve özverili bir şekilde çalışan Üniversitemiz akademik ve idari personeline teşekkür ederim.” Dedi..

Aybike KIVANÇ(Özel Haber) 

Kaynak: Editör: İlyas GÜR
 
Etiketler: Rize’den, dünyaya, Eğitimde, örnek, başarı…, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
En Çok Okunanlar
En Son Eklenenler
Rize için Koşmaya Devam Edeceğiz
Uzun’ dan Kendirli Derneğine Ziyaret
Sahin Güvenlikten İstavrit denetimi
Çanakkale Zaferi Kutlanırken Şehitler sde Unutulmadı
Türkiye Gelecekte Bizi Konuşacak
Vedat Muriç fırtınası! O transfer olmadı, Makedon golcü coştu
Tıp Bayramı Evrenseldir
Rize ASKF’ den Vefa Teşekkürü
Başkan Kasap’ın Onuruna Rize’de Veda Gecesi Düzenlendi
Güzel Günler Bizi Bekliyor
Tek ihtimal 3 puan
Rizespor’da Rehavet Yasak
Okechukwu Azubıke; Savaşa Hazırım
Okan Buruk Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Kayseri maçını Kayıpsız Geçmeliyiz
AKP Milletin Arasını Bölmek İstiyor
Rize TOHM Güreşçisi Tığcı, Avrupa 3.'sü Oldu
Yeni Teknolojilere Açık Bir Şehir Formu Oluşturacağız
RTEÜ’ de Yeşilay Haftası Kapsamında Etkinlik Düzenlendi
Mart Ayı Dert Ayı Olmasın
Ardeşen Ticaret Odasından Üyelerine Seminer
Kano Federasyonu Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Adına Yarışma Düzenliyor
Ardeşen Avni Kahya’ da Kenetlendi
Kayserispor Maçı Bizim İçin Çok Önemli
Turist sayısında Artış Bekliyoruz
CHP Rize İl Başkanı Deniz: Erdoğan Rize’yi Trabzon’a Bağlayacak
Süpermen Göz Kamaştırıyor!
Rizeli Takımına Güveniyor
Başkan Erdoğan Rize'de müjdeleri verdi!
Sebze Zamanında Satılmazsa Bizi satar
Bakanlık Gübreye El Atmalıdır
Rize’de Polis Ekiplerinden 40 Öğrenciye Eğitim
U14 Bizim çocuklara, Milli Davet!
Rizespor basketbol takımından 2 Galibiyet
Rizespor’ lu Yöneticiler Taraftarlarla beraber
Rize Merkezde Çıkan Yangına İtfaiye Ekiplerimiz Anında Müdahalede Bulundu
İlyas Gör, bu kez bağımsız Aday
Kazanma Alışkanlığımızı Sürdürmek İstiyoruz
Doğupark Projesi Ödüle Layık Görüldü
İç Sahada Puan Kaybı Yaşamak İstemiyoruz
Vali Çeber, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
Büyük Hedefler için Rize’ ye Geldim
İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak’tan Çayeli’ne Ziyaret
Metin Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne Recep Ali Er Atandı
Büyük Hedeflerimiz Var
Zor Süreci Başarılı Bir Şekilde Geçtik
Vali Çeber, İl Özel İdaresinde İncelemelerde Bulundu
Okan Hoca İsterse Rize’ de Kalırım
İyi Parti Fındıklı İlçe Başkanı Köseoğlu, "Kazanan Millet Olacak"
Havaya Girmememiz Gerekir
"Cumhurbaşkanından 1 Oy Temennisinde Bulunsam Tereddütsüz Bize Oy Verecektir"
MHP Adaylarını Tanıttı
CHP Rize'de Rekor Başvuru
Yeni Orduspor Rizespor’un sevilen Antrenörlerinden Mehmet Ali Karaca’ya emanet etti.
Gollerime Devem Edeceğim
Varlık Fonu hangi varlıkları teminat gösterdi?
Kazanma Alışkanlığımızı Sürdürmek İstiyoruz
Rize’de Akıllı İlaç Kullanımı Eğitimi
Kazanmak İçin Sahaya Çıkacağız
Av. Remzi Kutanoğlu Projelerini Açıkladı
Başkan Serdar’a Hizmet Teşekkürü
Rize Ziraat odasından Çay üreticilerine Önemli uyarı.
Devlet Hal Yasasını Çıkartsın
Çaykur Rizespor, Zirveye Kafa Tutuyor!
VDDK Sporcusu Yıldız, Tırmanmada Rize'ye İlk Madalyayı Kazandırdı
TBMM’ne Rizeli Başkan mı?
Rize’de ilk kez üç hilali İlçemize dikeceğiz
Çay Takip Sisteminin Güncellenmesi ve Ricania Simulans İçin Çalıştay Kararı
"Çaykur Rizespor'un yukarılarda olacağından eminim"
Kazanmak İçin Gideceğiz
Saadet Kalkandere Adayını Tanıttı
En ağır yük haltercilerimizde!
Rize Saadet’ te Aday Av.Muhammet Kaçar
Çayın Sorunları Çözülmesi Gerekiyor
Karamollaoğlu Rize’ye Geliyor
Bir Öğretmenin Hayali Daha Gerçek Oldu!
Su Elçileri Eğitim Ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi
Uzun'dan Çay Üreticisine Budama Yapın Çağrısı
Maça Gelmek sağlığımı etkiliyor
Sakat Oyuncularımız İnşallah maça yetişir
Rahmi Metin’ den Gazetemize Ziyaret
Rize’de Öğrenci Servislerine Sıkı Denetim
Taraftara Teşekkür Ediyoruz
Akhisar telafisi Bursa maçı olacak
Rize ve Giresun Karayipler Gibi Olabilir
Çaykur Rizespor 'Minik Kalpler Okul-Kulüp' Projesi Devam Ediyor
AK Parti Rize'de 2 İlçeye Başkan Atandı
Galibiyet Serimiz Devam Edecek
Gelecek yıllar İçin Büyük Hedeflerimiz Var
Yapamayacağımız İşin Sözünü Vermem
Yeni Hedeflerimiz Var
Rize'de Toplu Taşıma Merkezine Taşınma Başladı, Karayolları Alt Geçit İçin Ne Bekliyor?
Yeni Bir Kimlik Yakaladık
Yeni Başkan Aşkın Gürsü
Hasan Kartal: "Camia olarak kenetlenmiş durumdayız"
Rize Valisi Kemal Çeber Diş Hekimliği Fakültesi İnşaatını İnceledi
Hedefimiz İlk On
Taraftar Bizi Desteklemeye Devam Etsin
Güneysu Sevgimiz Tartışılamaz
Hedefimize Ulaşacağız
Her Seçim Bölgesinde Seçime Gireceğiz
AKAS-DER’den Rize’de 2053 kişi ile Muhteşem bir etkinlik.
Çayda Beyaz Sayfa Açmak Zorundayız
Kartal’ dan taraftara Teşekkür
Mehmet Akif Ersoy Rize'de Hayat Buldu
En Az Yedi maç daha almalıyız
Ders Zili Çaldı, İkinci Dönem Başladı!
Altın değerinde 3 Puan Aldık
Rizeli Öğrenciler İtalya ve Portekiz Yolunda
Ardeşen Tso’ dan Üyelerine “Liderin Dünyası” Başlıklı Seminer.
Hamidiye Çözüm Koleji'nden Yüzde 100 Burs İmkanı
Buruk oyuncularından 3 puan istedi
Rizeli genç Trafik kazasında hayatını kaybetti.
El Birliği İle Bu Takım Ligde Kalacak
Vali Çeber, RİDEF Danışma Kurulu Toplantısına Katıldı
Yöneticiler taraftarları maça davet etti
Rize'nin Yeni Nüfusu Açıklandı.
Rize’de Kayıp anahtarlar sahiplerini bekliyor
Rize Tümsiad’ dan Kültür Tahribatı Konferansı
Rize’ nin Sorunlarını Biz Çözeceğiz
Çaykur Rizespor’ da Hedef Galibiyet
RİZELİ HEMŞEHRİMİZ TAHİR ORHAN TRT HATIRALARINI KİTAPLAŞTIRDI TRT TRT OLALI BÖYLE KİTAP GÖRMEDİK
Tiyatro Sanatçısı Yenilmez Rize’ye Geliyor
Fing ve Jach ile Yollar Ayrıldı
Eğitim Yönetiminde Liyakatten Taviz Verilemez  
CHP Rize Adayı Ayhan Akyüz Seçim Çalışmalarına Başladı
Trabzon Ve Rize İlleri Katı Atık Toplantısı Gerçekleştirildi
Çaykur Rizespor’ un Değişmezi Olacağım
Çaykur Rizespor 18 yaşındaki kaleciyi transfer etti
Rize-Artvin Havalimanında Son Durum
Rize’de S Plaka Çalışmaları Başlatıldı
Her maç Çok Önemlidir
Rizeli Şairin 3. Kitabı Yayımlandı
"Tek yürek olursak sezon sonunda hedefimize ulaşacağız"
TBB Başkanı Feyzioğlu'nun Rize Programını Açıkladı
Ligde Kalacağımıza İnanıyorum
Erzurum Maçı Çok Zor Geçecek
Kapalı Laparoskopik Yöntemle Sağlıklarına Kavuştular
Yaş Çay Üreticilerine Kilogram Başına 13 Kuruş Destek
Rizeli Engelli Yüzücüler Başarıları ile Göz Doldurdu
Çoban Ateşi Rize’ de
Beka İçin Cumhur İttifakı
Arif YILMAZ Saadet Partisinden Adaymı Oluyor?
Kivi Birliği Başkanının İsyanı, “Kivimiz Yok Oluyor”
Gollerim Devam Edecek
Kartal’ ın Keyfi Yerine Geldi
Görme Engellilerin Gözü Oldular
Yeniden Refah Partisi’nin Rize’deki 5 İlçe Başkanı Belli Oldu
Genç MÜSİAD’ lılar Kahvaltıda Bir Araya Geldi.
Çaykur Rizespor Sporcusu Pelinsu Bayav, Türkiye Şampiyonu Oldu
Çaykur Rizespor Kongresinde Başkanlığa Hasan Kartal seçildi
CHP Rize Belediye Başkan Adayı Akyüz Mü?
Başkan Kasap, Isırlık Projesini Yerinde İnceledi
Çaykur Rizespor, Yeni Transferlerini Tanıttı
Başkan Kasap’tan Çaykur Rizespor’a Moral Ziyareti
Pazarspor'dan forvete takviye
Çaykur Rizespor Kurtuluş Kadrosunu Oluşturdu
Çaykur Rizespor’ da Kongre Yarın
Hizmet-iş Sendikasından aynı günde 2 toplu iş sözleşmesi...
Çaykur İçin Sevindirici Yeni Pazar Kapısı
MÜSİAD’ dan Gökduman ve Koçak’a Hayırlı Olsun Ziyareti
İyidere Belediyesinde işçileri sevindiren zam
2019 Yılı 1. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Bayan Kasap’tan ‘Aramıza Hoşgeldin’ Hediyesi
Hedefim Rizespor'u bu durumdan kurtarmak
Biz Görevimizi Yaptık Sıra Oyuncularda
Vali Kemal Çeber, Çayeli Bakır’da İncelemelerde Bulundu
Seri Galibiyetlere İhtiyacımız Var
Uğur Mumcu ve Gaffar Okan Anıldı
Diyaliz Merkezi Çalışanlarına “Enfeksiyon Kontrol Tedbirleri” Eğitimi
Engelli Sporcular Madalya İçin Yola Çıktı
AK Parti dünyanın bütün garibanlarının partisidir
Koçak’tan isteğimiz; “Adalet ve liyakat ölçüleri çerçevesinde hareket etmesidir”
Rize’de 2 öğrenciye evde karne verildi
İlk Maçta İlk Golümü Atmak İstiyorum
Transfer Devam Edecek
Yeşil çaydan Bir Çok Ürün yapıyor
Galibiyetten Başkası Yalan
Amatör Spor Braşlarına Desteğimiz Ülkemize Ciddi Başarılar Getirdi
Rize’de 67 Bin Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı
Çayeli Bakır’a Sosyal Diyalog Ödülü
“Çevresel Hassasiyetin Devam Etmesinden Mutluyum”
Yusuf Delihasan’a Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
Başkan Kasap’tan Yarıyıl Tatili Mesajı
Rize’de otizmli ailelere yönelik eğitimler sürüyor
Taraftarımızı Maça bekliyoruz
Yaptığı Resimle Türkiye İkincisi Olan Öztürk, Ödüllendirildi
Vali Çeber, Öğrencilerden Gelen Davete Kayıtsız Kalamadı
Puan Kaybetme Lüksümüz Yok
Karne, Başarının Tek Göstergesi Değildir!
Taylan; Müslüman Uygur Türklerine Yapılan Zulmü Kınadı
Denetimli Kenevir Üretimi 100 Milyar Dolar Getirebilir
Transfer 1-2 günde netleşecek
Kadınlar yapabileceklerinin farkında olsunlar
Aatif Rizespor’ da
İflas eden şirket sayısı 16 bin 200’e yükselecek Kaynak Yeniçağ: İflas eden şirket sayısı 16 bin 200’e yükselecek
Rize’den dünyaya Eğitimde örnek başarı…
Kendilerinin Ürettiği Kumbaralarla Yemen İçin Yardım Topluyorlar
RTE Üniversitesi Voleybol Takımlarından Büyük Başarı
Müge Anlı kayıp kardeşleri kavuşturdu
'En iyilerini alacağız'
Temel Ali Uzun Adaylığını açıkladı
AK Parti Rize’de İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklanıyor
Başkan Kasap, Yapımı Tamamlanan Toplu Taşıma Merkezinde İncelemelerde Bulundu
Okan Buruk: Rizeliler rahat uyusun!
Rizespor’ da Yeniler için İmza Töreni Düzenlendi
RTEÜ’de Teknokent Kurulması İçin İlk İmzalar Atıldı
Rize’de Çevre Yolu’nda İstimlak Bedellerine Tepki
Güneysuspor'da Hedef Süper Lig
Yabancı Öğrencilerden Vali Çeber’e Ziyaret
Sadece Hocanın İstediği Oyuncuları Alacağım
Enflasyonla Topyekûn Mücadele 2019’da da Sürecek
Transfer Bu hafta Bitecek
On yedi Final maçımız Var
Fındıklı Siprona Yaylası Turizme Açılıyor
Rizeli duayen Gazeteci Yeniden siyaset sahnesinde
ARGED Başkanı Navdar' dan İdareciler Günü Ziyareti
Lige İyi Başlamak İstiyoruz
Aatif ve Jolij’ ten Kötü Haber
HAK – İŞ Talep Etti AK Partili Vekiller Teklif Verdi
Önce Sağlık kontrolünden geçtiler Sonra İdmana Çıktı
Hastanelerde İletişim ve Tanıtım Birimi Kurulacak
Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’na 4 Üst Geçit Yapılacak
Rize' de Kar Hayatı Etkiliyor
Rize’deki Türkiye’nin en büyük yeraltı madeni kapanıyor.
Galatasaray’ın 3.4 Milyon Euro ödediği Marcao”yu Rizespor bu rakama almamış.
RTEÜ Bahar Yarıyılı Lisansüstü Kontenjanları ve Başvuru Koşulları
İsmini Yörede Geçmişte Yoğun Olarak Üretimi Yapılan ’Kenevir’den Alan Kendirli Özüne Dönecek
Rize Belediyesinden Trafiğe Yönelik Önemli Çalışmalar
Yalçınkaya Çiftine İl Sağlık Müdürlüğü Sahip Çıktı
Rize İyidere Lojistik Limanı Hakkında Sevindirici Haber
Rize’ yi Masaya yatırdılar
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder’ in annesi Güneysu’ da Toprağa verildi
“Transferde Tüm Şartları Zorluyoruz!”
Çaykur Rizespor'dan Çifte Bomba
Çayeli Bakır, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Rize basınıyla buluştu
Rize’de Sağlık Evi Ebelerine Eğitim
Rizeli Muhtar Karayollarından Çok Dertli.
Rize Eski Valisinin eşi de FETÖ’cü çıktı!
Çayeli İshakoğlu İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Örnek Çalışma
Vali Çeber, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
Ahmet Minder'in Acı Günü
İkinci Yarıya İyi Başlamak İstiyoruz,
Transfer Çalışmaları sürüyor
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun
"Bambaşka bir Rizespor izletmek istiyoruz"
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Sivasspor
30
0
2
3
9
14
2
Beşiktaş
27
0
3
3
8
14
3
Trabzonspor
26
0
2
5
7
14
4
İstanbul Başakşehir
26
0
2
5
7
14
5
Fenerbahçe
25
0
3
4
7
14
6
Galatasaray
24
0
3
6
6
15
7
Alanyaspor
23
0
4
5
6
15
8
Yeni Malatyaspor
20
0
4
5
5
14
9
Göztepe
20
0
5
5
5
15
10
Denizlispor
18
0
6
3
5
14
11
Gençlerbirliği
17
0
6
5
4
15
12
Gaziantep FK
17
0
5
5
4
14
13
Çaykur Rizespor
17
0
8
2
5
15
14
Kasımpaşa
15
0
8
3
4
15
15
Konyaspor
14
0
6
5
3
14
16
Antalyaspor
13
0
8
4
3
15
17
Kayserispor
10
0
8
4
2
14
18
MKE Ankaragücü
10
0
9
4
2
15
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı