Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
06 HAZİRAN Salı 19:46

100 TL birden indirim AKARYAKIT FİYATINA!

Araç sahiplerinin yüzünü güldürecek akaryakıt indirimi İNG Bank tarafından duyuruldu. Banka akaryakıt harcamalarında tam 100 TL indirim yapacağını açıkladı.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-05-2023 13:24
100 TL birden indirim AKARYAKIT FİYATINA!

Son yıllarda oldukça yükselen akaryakıt fiyatlarına karşı bankalardan inidirim haberleri gelmeye devam ediyor. Sık sık müşterileri için büyük kampnayalar duyuran bankalar arasına katılan ING Bank akaryakıt alımı yapan müşterilerine anında 100 TL indirim yapacağını açıkladı.

AKARYAKITA 100 TL İNDİRİM

İNG Bank tarafından yapılan duyuruya göre 30 Haziran tarihine kadar akaryakıt alışverişi yapan müşterilere 100 TL indirim yapılacak. Yoğun bir ilgiyle karşılanan bu kampanyaya katılım ile ilgili detayalrı paylaşan İNG Bank kampanyanın yalnızca Shell istasyonlarında geçerli olacağını duyurdu.

SON GÜN 30 HAZİRAN

400 TL harcama yapan vatandaşlar için geçerli olacak olan bu akaryakıt kampanyasına katılmak için SMS gödnermeniz gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde başlatılan bu kampanyaya katılabilmek için ise oldukça süreniz bulunmakta. 30 Haziran'da son bulacak olan kampanyadan kazanacağınız ödemeler ise hesaplarınıza 7 Temmuz 2023 tarihinde yapılacak. 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber