Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 19:26

24 Mayıs Burç Yorumları Ünlü Astrolog Dinçer Güner’den Geldi

AKTUEL
Giriş Tarihi : 24-05-2023 13:25
24 Mayıs Burç Yorumları Ünlü Astrolog Dinçer Güner’den Geldi

Ünlü astrolog Dinçer Güner merakla beklenen paylaşımını yaptı. Twitter hesabından duyuru yapan Güner, "Gaza gelmeyin, kontrollü kalın!” başlıklı yazısında Mars ile Jüpiter arasında bugün oluşan kare açıyı işaret ederek, bunun etkisinin 3 gün devam edeceğinin altını çizdi.

Peki, Mars ile Jüpiter arasındaki kare açıyı nasıl yorumlamalı? Dinçer Güner anlattı.

İşte, Dinçer Güner'in Twitter paylaşımı;

"Yeni projeler başlatmak ve risk almak için güçlü bir motivasyon duyabiliriz ama öngörülemez durumlara karşıda dikkatli olmak gerekir. Kaba saba, hoyrat, kırıcı olmamaya özen gösterin. Fanatik davranışlardan uzak durmakta fayda var. Ufacık bir mesele kocaman bir yangına dönüşebilir...

Kazalar, yaralanmalar olasıdır. Bedeni riske atacak durumlardan uzak durmakta fayda var. Gaza gelmeyin, kontrollü kalın...

"İnançlar, felsefi konular üzerinde tartışmalar yapabilirsiniz. Spora başlamak, egzersizlere başlamak için idealdir fakat riski hareketler denemeyin, kaslarınızı gereksiz yere zorlamayın.

Eğitimle ilgili konularda stres yaratıcı durumlar meydana gelebilir. Cinsel anlamda da yeni maceralara, yeni değişik heveslere açık olabilir, günübirlik ilişkilere eğilimli olabilirsiniz.

Bugün cesaretiniz oldukça yerinde olacak, korkusuzca her zor durumun üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz fakat abartılı davranışlardan da kaçınmanız yerinde olacaktır. Kibir ve bencillik bugünün olumsuz şartlarıdır, sizleri zor duruma sokabilir. Risk almak için de hiç uygun değildir, mevcut şartlarınızı korumaya odaklanmalısınız. Sabırsızlık ve acelecilik yüzünden kazalara, düşmelere, çarpmalara yatkın olabilirsiniz, dikkat.

Ticari anlamda da risk almaya eğilimli olabilirsiniz ama ölçüp, tartın dikkatli bir şekilde...

Yurt dışı bağlantılı her türlü iş ve girişimlerde sorunlar meydana gelebilir. Bugünlerde ruhsal yönü güçlü kişilerle bir araya gelip çalışmalar yapabilirsiniz, enerji çalışmaları, kuantum, aile dizilimleri vb. çok fayda görebilirsiniz.

Yangınlar ve büyük zincirleme kazalar meydana gelebilir. Saldırılar artabilir..."

KAYNAK:AA

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber