meritking giriş meritking kingroyal giriş bonus veren siteler casino siteleri

27 Mayıs 2023 burç yorumları

27 Mayıs 2023'te burçlar ne söylüyor? 27 Mayıs 2023 burç yorumları nelerdir? 27 Mayıs 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

AKTUEL 27.05.2023 12:26:02 0
27 Mayıs 2023 burç yorumları

27 Mayıs 2023'te burçlar ne söylüyor? 27 Mayıs 2023 burç yorumları nelerdir? 27 Mayıs 2023'te hangi burç için ne bekleniyor? İşte cevaplar.

KOÇ

Bu hafta sonu iletişim kanallarını açık tutmanız önemli, çünkü başkaları onlara güvenmek istemediğiniz izlenimine kapılırsa size karşı olabilir. Bulabileceğiniz tüm arkadaşlara ihtiyacınız var, özellikle iş cephesinde. 

BOĞA

Boğa burcunun doğasında çok sık kendini göstermeyen ama gösterdiğinde hemen fark edilen bir umursamazlık vardır. Gezegenler, bu hafta sonu kendinizi duygusal veya zihinsel olarak kaptırırsanız, fiziksel olarak da kendinizi kaptırabileceğiniz konusunda uyarıyor.

İKİZLER

Önce dikkatlice düşünmeden sevdiğiniz birinin isteğini kabul etmeyin. Sakin bir hayat uğruna sizden istediklerini yapmak isteyebilirsiniz, ancak bunu yaparsanız, sadece daha da çirkin taleplerle size geri döneceklerdir.

YENGEÇ

Son zamanlarda mumu her iki ucundan da yaktınız ve biraz gevşemeniz ve tükenen kaynaklarınıza toparlanması için zaman tanımanız gerekiyor. Bu, çalışmayı tamamen bırakmanız gerektiği anlamına gelmez, ancak yükü dağıtmanın akıllı yollarını bulmalısınız. 

ASLAN

İşleri halletmek istiyorsanız, algılarınızı açın. Bu, özellikle büyük fikirlerinizin iş arkadaşlarınıza ve işverenlerinize size güvenmeleri noktasında ilham vereceği kariyer durumunuz için önemli. 

BAŞAK

Bu hafta sonu zorlu bir Güneş-Satürn bağlantısı, sizden daha güçlü insanları içeren hazır olmanız gerektiği anlamına geliyor. Seni bir tür tehdit olarak görmelerine izin verme. 

TERAZİ

Bugün ne pahasına olursa olsun yüzleşmekten kaçının. Satürn'ün haritanızdaki etkisi öyledir ki, tanıştığınız bazı insanlar, kıyaslandığında iyi görünecekleri beklentisiyle sizi kötü göstermenin yollarını arayacaklardır. Bunun olmasına izin verme. 

AKREP

Bu hafta sonu paylaşılacak olan pastadan kendi payınıza düşeni almakta kesinlikle ısrar edin ama hak ettiğinizden daha büyük bir dilim kapmaya çalışmayın. Başarabilirsiniz ama bunun neden olduğu hastalık duygusu, elde edeceğiniz tüm maddi kazançlardan daha ağır basacaktır. 

YAY

Elbette, bazı kişilerin her fırsatta size karşı çıkmak için uğraşması can sıkıcı ama bu kadar sinirlenmenin bir anlamı yok. Gezegenler, aşırı tepki vermen umuduyla kasıtlı olarak engel oldukları konusunda uyarıyorlar ama sen bunun için fazla akıllısın. 

OĞLAK

Hassasiyetinizi konunun özüne inmek ve gerçeği ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz. Bu durumun beraberinde bazı yanlış anlaşılmaları ve gerginlikleri getirdiğini unutmamalısınız. 

KOVA

Bu hafta sonu size bir tür iyi haber gelecek ama buna ek olarak bazı kötü haberler de olabilir. Şimdiye kadar hiçbir şeyi bedavaya alamayacağınızı bilmelisiniz, bu yüzden iyi haber buna değerse bedelini ödemeniz gerekir. 

BALIK

Bu hafta sonu sevdiğiniz birinden veya arkadaşınızdan sevginizi esirgemeyin. Barışmak ne kadar uzun sürerse, geçmişten uzaklaşmak o kadar zor olacaktır, bu yüzden ilk adımı atın ve içtenlikle yapın. İyi bir ilişkinin solup ölmesine izin vermeyin. 

HABER MERKEZİ


Anahtar Kelimeler:

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

24.6° / 18.6°

Erzurum'da AK Parti Belediye Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İYİ Parti'den yurtdışı harçlarına karşı hamle: Milletvekili Zorlu, kanun teklifini TBMM'ye sundu

Özgür Özel: Normalleşme başlayacaksa kayyum siyasetinin terk edilmesiyle başlamalı

YRP Genel Başkan Yardımcısı Cemil ÇOLAK Mağdur Belediye Çalışanlarının Yanında

İYİ Parti’de toplu istifa! 40 kişi CHP’ye geçti

EURO 2024'ün en değerli takımı belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada?

AK Parti Erzurum İl Başkanı Av. İbrahim Küçükoğlu’ndan Daraltılmış İl Başkanları Toplantısı Açıklaması

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz’den Ardeşen’deki Boğulma Olayı ile İlgili Mesaj

Karal: Tarımın amiral gemisini de batırdılar

DEM Partili vekillerden Saraçhane'deki surlara kayyum ve 1 Mayıs pankartı

AK Parti'de değişim Trabzon'da sürebilir: Mumcu'nun yerine iki aday

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz "Mayıs Ayı Yaş Çay Alım Bedelleri Kurban Bayramı'ndan önce ödensin

Ocaklı: Otizmli öğrencilere evde eğitim hizmeti verilsin

Oltu Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Ekmek Fırınına Denetim

AK Parti Heyeti'nden Oltu Belediyesi'ne Ziyaret

Bakan Fidan bazı büyükelçilikler için yeni görevleri tebliğ etti

AK Parti Rize Milletvekili Harun Mertoğlu, TBMM'de Basın Toplantısı Düzenledi

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş'ten Çay Üreticilerine Destek Çağrısı

CHP LİDERİ ÖZEL ÇAY ÜRETİCİSİNE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR

AK Parti Erzurum İl Başkanı Av. İbrahim Küçüköğlu, Enerji Kentleri Birliği Başkanlığı'na Seçilen Mehmet Sekmen'e Ziyaret Etti