Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 19:48

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 Ekranlarının sevilen dizisi Barbaros Hayreddin : Sultanın Fermanı 19. Bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 12:04
Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaros Hayreddin : Sultanın Fermanı seyircilerin severek takip ettiği diziler arasında yerini alıyor. Dizinin son bölüm linki seyirciler tarafından merak konusu olmuş durumda. Barbaros Dorya’dan sonra Himara’yı fethetmenin hazırlıklarına başlar ve burada hiç beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalır. Peki, Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 19. Bölüm Fragmanı İzle ‘Barbaros Hayreddin, Himara için Dorya’dan vazgeçti!’

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barbaros Hayreddin, Luna’nın Ada haritasını Payitaht’a götürdüğünü ve haritayı orada Piri Reis’e çözdüreceğini öğrenince Payitaht’a dönüş için emir verir. Barbaros Hayreddin, Şarlken’in de Piri Reis’den haberdar olduğunu ve ona ulaşmak istediğinden habersizdir. Askerlerinden birinin kaybolduğunu öğrenen Piri Reis, bütün hazırlıklarının ifşa olmasından korkmaktadır. Pargalı İbrahim Paşa ise Kanuni Sultan Süleyman’a bütün olanlardan dolayı hesap veriyordur. Kanuni’ye karşı zor durumda kalan Pargalı İbrahim bu durumdan kurtulmak için Luna’yla beraber Barbaros Hayreddin aleyhinde bir tertip yapar.   Kanuni Sultan Süleyman’ın Kaptan-ı Derya olarak tayin ettiği Barbaros Hayreddin kendisini zor bir görevin içinde bulur. Piri Reis’in Akdeniz’deki bütün çalışmalarını bilen askerinin bulunması için emir verir. Aradıkları askerin ise Dorya’nın elinde olduğundan ve işin içinde Luna’nın da olduğundan habersizdirler. Barbaros Hayreddin, bir yandan da Pargalı İbrahim Paşa’nın Luna’yla kurduğu tuzakla yüzleşecek.

BARBAROS HAYREDDİN 19. BÖLÜM FRAGMANI HD İZL

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber