Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 18:05

Camdaki Kız Neden Yok? Camdaki Kız Final Mi Yaptı, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız perşembe akşamları izleyicisi ile buluşuyordu. Gerçel bir hayat hikayesinden uyarlanan ve final yapmaya hazırlanan dizi bu akşamki yayın akışında yer almadı. İzleyiciler "Camdaki Kız bu akşam yok mu, neden yok? Camdaki Kız final mi yaptı, yeni bölüm ne zaman?" sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte merak edilenler...

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 16:33
Camdaki Kız Neden Yok? Camdaki Kız Final Mi Yaptı, Yeni Bölüm Ne Zaman?

CAMDAKİ KIZ BU AKŞAM YOK MU?

Camdaki Kız bu akşam ekrana gelmeyecek. Bu akşam saat 20:00'de Cumhurbaşkanı Özel yayını yayınlanacak. 21:45'te ise Camdaki Kız'ın tekrar bölümü ekrana gelecek.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Camdaki Kız dizisinin 80. yeni bölümü 1 Haziran Perşembe günü izleyicisi ile buluşacak. 80. bölümde; Hayri, Nalan'ı aldatmaya başlayacak. Nalan ise olanlardan şüphelenecek ama bir şey yapamayacak. Hayri gönlünü kaptırdığı Laz kızı için Nalan'dan vazgeçecek. Bunu duyan Nalan adeta deliye dönecek. Laz kızı ise Hayri'yi ailesinden ve çocuklarından ayırıp tamamen elde etmeye çalışacak.

CAMDAKİ KIZ FİNALİ NE ZAMAN?

Kanal D'nin, yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği, üç sezondur reyting rekorları kıran dizisi Camdaki Kız, 82'nci bölümü ile final yapmaya hazırlanıyor. Buna göre, Camdaki Kız'ın 15 Haziran perşembe günü final bölümü ile ekranlara veda etmesi bekleniyor.

HABER MERKEZİ

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber