Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
06 HAZİRAN Salı 19:50

Çöp Adam 22. Bölüm İzle Full! STAR TV Çöp Adam yeni bölüm tek parça izle! Çöp Adam son bölüm izle

Çöp Adam dizisinin yirmi ikinci bölümü 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü STAR TV'de yayınlandı. Çöp Adam'ın 22. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Çöp Adam yeni bölüm izle.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 09:09
Çöp Adam 22. Bölüm İzle Full! STAR TV Çöp Adam yeni bölüm tek parça izle! Çöp Adam son bölüm izle

Star TV'nin dizisi Çöp Adam'ın 22. bölümü 24 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Çöp Adam'ın yirmi birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte Star TV Çöp Adam 22. bölüm izle dizi izle linki...

ÇÖP ADAM 21. BÖLÜMDE NE OLDU?

Tamer, Bülent ve İpek artık sorun çıkaramayacağı için bir nebze rahatlamıştır. Peri ise her şeyden habersiz, Tamer’in verdiği paranın onları durduramacağından endişelidir.

Berrin, Seko’yu kalmaya ikna etse de bu ilişki konusunda sadece Tamer’e karşı değil, en sevdiklerine karşı da savaş vermek zorunda kalacağı için gergindir. Peri ve Tamer, sonunda Ercü’nün amcasıyla tanışmaya giderler ancak hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Yavuz, Meryem ve Dilber, restoranda çalışmaya başlamanın heyecanındadır. Özellikle Dilber, mutfak konusundaki yeteneklerini öne çıkarmaya kararlıdır. Bu sırada Tamer, Meryem’i çok mutlu edecek bir davette bulunur.

Peri, Elit konusunu artık takıntı haline getirmiştir. Şirkete gittiğinde Elit ve Tamer’i birlikte görünce korkularıyla yüzleşmeye karar verir ve ters köşe bir hamle yapar. Bu hamle, içini rahatlatmak yerine şüphelerini artırmaktan ve Tamer’le arasını germekten başka bir işe yaramaz. Üstüne, Tamer’in gizemli tavırları Peri’nin kuşkularını iyice büyütür. Peri, sonunda gerçeği anlamak için çaresizce bir adım atar ve beklediğinden daha büyük bir şok yaşar.

ÇÖP ADAM DİZİSİ OYUNCULARI

Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Elçin Sangu,

Engin Altan Düzyatan,

Sedef Avcı,

Füsun Demirel,

Salih Kalyon,

Hülya Şen,

Elçin Afacan,

Büşra Çam

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Çöp Adam dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor.

ÇÖP ADAM YENİ BÖLÜM İZLE

Çöp Adam dizisinin STAR TV'de 24 Mayıs günü yayınlanan 22. bölümünü (Çöp Adam yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki...

ÇÖP ADAM 22. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber