Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 18:52

Disney Plus’ta İzleyebileceğiniz Film Önerileri!

Uzun zamandır heyecanla beklenen platform Disney Plus sonunda ülkemize geldi. Burada herkesin izleyebileceği birçok film ve dizi içeriği mevcut. Ve hala bir çok içerik yüklenmeye devam ediyor. Böylesine heyecan verici bir platform olan Disney Plus’da eski disney dizilerini izleyebilir, disneye ait animasyonlara ulaşabilir ve birçok film izleyebilirsiniz. Eğer Disney’de neler izleyebileceğiniz konusunda kafanız karışıksa bu yazımızda sizlere birçok film önerisi sunduk. O zaman hadi başlayalım!

AKTUEL
Giriş Tarihi : 24-05-2023 17:14
Disney Plus’ta İzleyebileceğiniz Film Önerileri!

SOUL

Disney Plus’a kaydolduğunuzda ilk izleyebileceğiniz filmlerden ilki SOUL

Orta okul müzik öğretmeni olan Joe Gardner, jazz piyanisti olmanın hayalini kuruyordur. Ve ilk müzisyenlik deneyimini küçük bir rolle de olsa gerçekleştirir. İşler tam da istediği gibi giderken New York sokaklarında gezdiği sırada kanalizasyona düşer ve kendini farklı bir dünyada bulur. Fakat Dünya’ya dönmek istiyordur. Filmin devamında Dünya’ya geri dönmenin yollarını arar.

Süre: 1 saat 40 dakika

IMDb puanı: 8.0

GERÇEK KAHRAMAN (FREE GUY)

Eğer Disney Plus’ta Komedi-Aksiyon filmi arıyorsanız FREE GUY tam size göre!

Rutin bir hayat süren ve bir bankada memur olarak çalışan Guy’ın bir dünya oyununda arka plan olduğunu keşfetmesini konu alır. Bu keşiften sonra hayatı değişir. Kendi hikayesinin kahramanı olan Guy’ı zorlu mücadeleler beklemektedir.

Süre: 1 saat 55 dakika

IMDb puanı: 7.1

ENKANTO

Disney Plus’ta izleyebileceğiniz filmlerden bir diğeri ise ENKANTO

Enkanto adlı harikulade yer sayesinde bir kişi hariç ailedeki herkesin özel güçlere sahip olduğu bir aileyi konu alır. Ve bu süper güce sahip olmayan tek kişi ise Mirabel’dir. Fakat sonradan Enkanto’yu çevreleyen büyünün tehlikede olduğunu keşfeden Mirabel, bu olağanüstü ailenin aslında son umududur.

Süre: 1 saat 42 dakika

IMDb puanı: 7.2

CRUELLA

Son zamanlarda sosyal medyada videolarını çokça gördüğümüz, seyirciler tarafından çok sevilen CRUELLA

Bir bedende var olan iki karakteri anlatır; Estella ve Cruealla. Moda yeteneğine sahip olan Estella, bir moda efsanesi olan Baroness von Hellman’ın dikkatini çeker. Fakat aralarındaki ilişki Estella’nın kötü tarafını kabul etmesine ve Cruella olmasına sebep olur. Film aynı zamanda En İyi Kostüm Tasarımı Oscar’ını da kazanmıştır.

Süre: 2 saat 14 dakika

IMDb puanı: 7.3

WALTER MITTY’NIN GİZLİ YAŞAMI (THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY)

Disney Plus film önerilerimizden sonuncusu olan komedi-macera kategorisinden 2013 yapımı olan izleyeceğiniz THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY

Kendi halinde yaşamına devam eden Walter bir gün işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Derginin yayın hayatına devam edebilmesi için son sayısında bulunması gereken önemli bir fotoğrafın kaybolmasıyla işler karışmıştır. Bu yüzden Walter’ı zor günler beklemektedir. Filmde etkileyici olan bir kısım da hayalini kurduğumuz şeylerin aslında uzakta olmadığını, ihtiyacımız olanın cesaret olduğunu hissettirmesidir.

Süre: 1 saat 54 dakika

IMDb puanı: 7.3

Film önerilerimizin sonuna geldik. İzlerken hem düşündürmeyi hem de güldürmeyi seven Disney filmleri umarız hoşunuza gider. Keyifli izlemeler!

HABER MERKEZİ

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber