Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 19:29

Emeklilere 71 bin TL ödeme yapılacak! Ziraat Bankası'ndan emeklilere müjde!

Ziraat Bankası emekli müşterilerini sevindirecek kampanya haberini verdi. Banka, emeklilere nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunacak. İşte detaylar...

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 26-05-2023 13:14
Emeklilere 71 bin TL ödeme yapılacak! Ziraat Bankası'ndan emeklilere müjde!

Ziraat Bankası, emekli maaşını banka üzerinden alan vatandaşlar için kampanya yaptı. Banka düzenlediği kampanya kapsamında, emeklilere nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunacak. Emeklilerin finansal ihtiyaçlarını desteklemeyi amaçlayan bu yeni kampanya, Ziraat Bankası'nın emekli müşterilerine özel bir hizmet sunma çabasını yansıtıyor.

Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar, kimlikleriyle birlikte banka şubelerine giderek veya internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek. Banka başvuruları değerlendirdikten sonra, emeklilere 71 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacak. 

Ziraat Bankası'nın emeklilere yönelik düzenlediği bu kampanya, emekliler arasında büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Emekliler, maddi ihtiyaçlarını karşılamak için bankanın sağladığı bu avantajlardan yararlanma fırsatını memnuniyetle karşılamaktadır. Bankanın kolay başvuru süreci ve hızlı çözümleri, emeklilere büyük bir kolaylık sağlamakta ve finansal anlamda destek olmaktadır.

GELİR ŞARTI YOK

Kampanyada en dikkat çeken özelliklerden biri, gelir belgesi şartının olmamasıdır. Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar, bu avantajı kullanarak nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler. Ayrıca, kredi geri ödeme seçenekleri arasında 90 gün ertelemeli ödeme seçeneği de sunulmaktadır. Başvuruların değerlendirilmesi sonrasında, emeklilere 71 bin TL'ye kadar kredi ödemesi yapılmaktadır.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber