Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 19:59

Güneysu Kaymakamı Muhammed İkbal YELEK, İslahiye Köyü'nü Ziyaret Etti ve Çay Sezonuna İyi Dileklerini İletti

RİZE
Giriş Tarihi : 24-05-2023 17:39
Güneysu Kaymakamı Muhammed İkbal YELEK, İslahiye Köyü'nü Ziyaret Etti ve Çay Sezonuna İyi Dileklerini İletti

Güneysu İlçesi'nin Kaymakamı Muhammed İkbal YELEK, İslahiye Köyü'nde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek, İslahiye Köy Muhtarı Metin Ustaoğlu ile birlikte köyün çay bahçesine giriş yaptı. Bu özel ziyarette, Kaymakam YELEK, 2023 yaş çay sezonunun tüm çay üreticilerine hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu.

İslahiye Köyü, çay üretimiyle ön plana çıkan bir bölge olarak biliniyor. Bu önemli tarımsal faaliyetin başarıyla yürütülmesi ve köylülerin desteklenmesi amacıyla Kaymakam YELEK, köye yapılacak çalışmaları yerinde incelemek üzere ziyaret gerçekleştirdi. İncelemelerin ardından Kaymakam YELEK, İslahiye Köyü Muhtarı Metin Ustaoğlu ile bir araya gelerek çay bahçesinde sohbet etti.

Kaymakam YELEK, ziyaret sırasında çay üreticilerinin emeklerini takdirle karşıladı ve onların çabalarının büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı. Ayrıca, 2023 yaş çay sezonunun başlamasıyla birlikte tüm çay üreticilerine bol bereket ve başarı diledi. Bu dileğinin çay üretiminin verimli geçmesine ve köylülerin emeklerinin karşılığını almalarına vesile olmasını temenni etti.

İslahiye Köy Muhtarı Metin Ustaoğlu da Kaymakam YELEK'in ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi ve köylerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti. Muhtar Ustaoğlu, Kaymakam YELEK'in çay üreticilerinin sorunlarına duyarlılıkla yaklaştığını belirtti ve kendilerine sağladığı desteklerden dolayı minnettar olduklarını ifade etti.

Haber: Hüseyin Albayrak

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber