Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
28 MAYIS Pazar 16:41

Karadenizliler Koşun! İŞKUR'dan Sanal İstihdam Fuarı

İŞKUR, Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı ile iş arayanlar ile işverenleri buluşturacak.

KARADENİZ
Giriş Tarihi : 27-05-2023 09:21
 Karadenizliler Koşun! İŞKUR'dan Sanal İstihdam Fuarı

İŞKUR, Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı ile iş arayanlar ile işverenleri buluşturmaya hazırlanıyor. İŞKUR 30 - 31 Mayıs’ta Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı düzenleyecek. İş arayanlar ile işverenlerin çevrimiçi ortamda bir araya getirileceği etkinlik kapsamında; Trabzon, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Çorum, Amasya, Kastamonu illeri yer alacak. Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı iki gün boyunca saat 10:00 – 17:00 arasında gerçekleştirilecek.

İŞKUR, Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı ile iş arayanlar ile işverenleri buluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)30 - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı düzenleyecek. İş arayanlar ile işverenlerin çevrimiçi ortamda bir araya getirileceği etkinlik kapsamında; Trabzon, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Çorum, Amasya, Kastamonu illeri yer alacak. Karadeniz 2. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı iki gün boyunca saat 10:00 – 17:00 arasında gerçekleştirilecek.

İSTİHDAM OLUŞTURMA POTANSİYELİ YÜKSEK FİRMALAR KATILACAK

Türkiye genelinde herkesin erişimine açık olacak fuara Trabzon, Gümüşhane,Giresun, Ordu, Çorum, Amasya,Kastamonu illerinden istihdam oluşturma potansiyeli yüksek olan sektörlerde faaliyet gösteren firmalar katılım sağlayacak. İş arayan ve işverenlere zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan Sanal İstihdam Fuarı'nda iş arayan vatandaşlar, “https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr” adresi üzerinden firmalar hakkında bilgi alabilecek ve firma yetkilileri ile güvenli bir şekilde görüşme gerçekleştirebilecek. Ayrıca iş yerlerinin stantlarına dijital ortamda iş başvurusu, canlı çevrim içi seminerlere katılım, canlı olarak işverenlerle yazışabilme ve internet üzerinden iş görüşmeleri yapabilme imkânı gibi tüm hizmetler de tamamen ücretsiz olarak sunulacak.

TRABZON’DAN 200’E YAKIN AÇIK İŞ İLANI OLACAK

Bölgesel olarak 100’den fazla firmanın katılacağı fuara Trabzon, yerel ve ulusal 20’den fazla firmaya ait 200’e yakın açık iş ilanı ile katılım sağlayacak. İş arayan tüm vatandaşlar belirtilen tarihlerde interaktif olarak sanal istihdam fuarına katım sağlayabilecek.

KAYNAK:AA


 

AdminAdmin

YORUMLAR