Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 18:11

Kızılcık şerbeti 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızılcık Şerbeti seyirciyi ekrana kitlemiş durumda. Dizinin merak edilen 28. Bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 12:14
Kızılcık şerbeti 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızılcık Şerbeti Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken yapım Cuma akşamları Show TV'de ekrana geliyor. Dizinin 28. Bölüm fragmanı merak konusu oldu. Dizinin son bölümünde Aile içindeki çatışmalar durulmazken Nursema veUmut arasındaki tartışma sona ermiyor ve diziyi yakında takip edenler için o flaş karar herkes çok şaşırtacak. Peki, Kızılcık şerbeti 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık şerbeti 28. Bölüm fragmanı izle ‘Umut’un Ailesi Nursema’yı istemiyor!’

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, Kayhan’a fırsat vermeden ondan önce davranıp Metehan’ın oğlu olmadığı sırrını afişe etmek zorunda kalmıştır. Bu gerçek Metehan’ı özellikle aldatıldım duygusuyla mutsuz ederken, herkes için de büyük bir sürpriz olmuştur. Ömer oğluyla arasını düzeltmeye çalışırken, Kayhan Metehan’ı kendi tarafına çekmek derdindedir. Nursema ve Umut izinli olarak ilk kez buluşurlarsa da tesadüf aynı mekanda olan eski kayınpederin varlığıyla rahatsız olurlar. Nilay’ın marangozu onu dolandırarak kaçmış ve Nilay’a bir papağan bırakmıştır. Nilay papağanı eve gizlice sokup odasında barındırmaya çalışsa da kısa sürede tüm ev halkı varlığından haberdar olacak ve aile içi ufak atışmalar yaşanacaktır. Doğa’ya yardım etmek için Aylin’le yakınlaşmaya çalışan Alev, bu işin çokta kolay olmadığını kısa sürede anlayacaktır. Aylin türlü oyunlarla Fatih’i sıkıştırıp, kendinden kopmamasına çabalarken çok büyük bir engelle karşılaşacaktır.

KIZILCIK ŞERBETİ 28. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber