Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 18:37

Nihat Doğan’dan 5'i bir yerde isyanı!

Kısa süre önce evlenerek baba olan Nihat Doğan, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayına çıkan şarkıcı Nihat Doğan "Bülent Ersoy ile et yüzünden ağlaştık sana et yedireceğim diye söz verdim" diyerek ilginç sözlere imza attı.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-05-2023 13:33
Nihat Doğan’dan 5'i bir yerde isyanı!

İranlı hayranı Arezoo Gharlar ile evlenen ve baba olan Nihat Doğan uzun süre 'antidepresan' yorumu ile gündeme gelmişti. Mabel Matiz ve Mert Demir'in bu yıla damga vuran 'antidepresan' şarkısını yorumlamasıyla gündem olan Nihat Doğan yeniden ikinci sayfaya konuk oldu.dgdhfd

Nihat Doğan bu sefer de Bülent Ersoy'a sitemiyle dikkat çekti.

OĞLUNA ALTIN TAKMADI

Nihat Doğan eski dostuna "5'i bir yerde'yi duydu o gün bugün ortada yok halamız. Arkadaşlar halamızı kaybettik. Oğlum halasını kaybetmiş. Çok kırgınım. Ya ben senin et acını paylaştım halacım. Senin için et için ağladım ya. 'Acın acındır sana en yakın zamanda eti yedireceğim hem de but yedireceğim' dedim. Baş başa geldik ağladık, et yüzünden ağlayan bir Bülent Ersoy'u gördüm. O ağlayınca ben de ağladım. 'Ah yıllardır hasret kaldık butlara' diyor. Yedirdim de eti" diyerek sitem etti.

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber