Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
28 MAYIS Pazar 15:20

Rizespor Başkanı İbrahim Turgut, Yükselişteki Takıma Destek Verenlere Teşekkür Etti

RİZESPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2023 14:17
Rizespor Başkanı İbrahim Turgut, Yükselişteki Takıma Destek Verenlere Teşekkür Etti

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut, futbol takımının Süper Lig'e yükselmesinde katkısı olan herkese teşekkürlerini iletti. Sezon boyunca mücadele eden takımın başarısının taraftarlar ve paydaşlarla birlikte elde edildiğini vurgulayan Başkan Turgut, camianın birlikteliği ve dayanışmasıyla daha büyük başarılara ulaşacaklarına inandığını belirtti.

Turgut, göreve geldiklerinde takımın kaybedecek bir dakikası bile olmadığını vurgulayarak, takıma tam destek verme çağrısında bulunduklarını söyledi. Başkan Turgut, tüm paydaşlarla iletişimlerini güçlendirdiklerini ve camiayı kucakladıklarını ifade etti. Sezon öncesinde gerçekleştirilen birlik ve dayanışma yürüyüşüyle spor kamuoyuna Rize'den güçlü bir birliktelik mesajı verdiklerini dile getiren Turgut, sezon boyunca inişli çıkışlı bir grafik sergilemelerine rağmen takviyelerle güçlendiklerini ve inanan taraftarlarla birlikte ligin sonunda şampiyonluğa ulaştıklarını söyledi.

Başkan Turgut, taraftarların hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ve takımın zorlu müsabakalarında büyük destek sağladığını vurguladı. Ligden düşen bir takımın yükünü de üzerlerinde hissettiklerini belirten Turgut, olumsuzluklara karşı birlikte mücadele ederek Süper Lig'e yükselme hedeflerine ulaştıklarını ifade etti. Başkan, bu şampiyonluğun tüm camianın bir eseri olduğunu ve başarının yine birlikte elde edileceğine inandığını dile getirdi.

Gelecek süreçte Çaykur Rizespor için herkesi tek yürek olmaya çağıran Başkan Turgut, destek veren herkese bir kez daha teşekkürlerini iletti. Kendi üzerlerine düşen görevi yapmaları halinde camianın daha büyük başarılar ve sevinçler yaşayacağını belirtti.

HABER: SELMAN KUTLU

AdminAdmin

YORUMLAR