Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
06 HAZİRAN Salı 18:35

Rüyada kaya görmek ne demek?

Kayalar rüyalarda birçok farklı anlama geliyor. Rüyada kaya görmek ne demek? Rüyada renkli kaya görmek ne anlama geliyor? Rüyada kaya yuvarlanması neye işaret eder?

AKTUEL
Giriş Tarihi : 24-05-2023 13:24
Rüyada kaya görmek ne demek?

Kişinin rüyasında görmüş olduğu kayalar bazen mal ya da rızkın bolluğuna yorumlanır. Bazen da acımasız, zalim, huysuz bir kimse olarak tanımlanır. 

RÜYADA BEYAZ, KIRMIZI, MAVİ VE SİYAH KAYA GÖRMEK

Rüyada beyaz kaya görmek iyilik ve menfaat olarak tanımlanır. Mavi kaya kötü bir kimse ile dost olmaya tabir edilir. Kırmızı kaya görmek ise kavgaya, dini inancı zayıf olan kimseye işarettir. Siyah kaya görmek de, münafık bir kimse olarak yorumlanır.

BÜYÜK KAYA NE DEMEK?

Sert büyük kayalar gören kimse, büyük bir şahsın aracılığı ile makam sahibi olur; şayet bu kaya yumuşak ise, rüyayı gören kimse mal kazanır. Şehir içinde ve yerleşim alanlarında görülen büyük kayaların çokluğu, ucuzluk ve bolluğa işarettir. 

RÜYADA KAYA YUVARLANMASI

Rüyada iri bir kayanın yerinden kopup düştüğünü görmek, o bölgede yaşayan büyük bir zatın ölümüne yorumlanır. Rüyada kaya yuvarlanması o bölgede çıkacak bir fitneye veya çekirge istilası gibi bir afete işarettir.

KAYA KIRMAK NE ANLAMA GELİYOR? 

Bir kayayı yerinden koparıp almak istediğini görmek, zahmetli bir işe başlamaya işarettir. Kayadan bir parça bile koparamadığını görmek, o işten hiçbir yarar görmemeye işarettir.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber