Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
28 MAYIS Pazar 16:16

Rüyada sır saklamak ne demek?

Günlük hayatta alınıp verilen sırlar rüyalarda maddi hayata işaret ediyor. Rüyada sır saklamak ne demek? Rüyada sır vermek ne anlama geliyor? Rüyada sır söylediğini görmek neye yoruluyor?

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 13:33
Rüyada sır saklamak ne demek?

Rüyada sır görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirdikten sonra işlerinde içinde büyük bir durgunluğa gireceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine alamet eder.

RÜYADA SIR SAKLAMAK

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ve sosyal hayat içinde kendisine yakın olmasını istediği kişileri çok iyi bir şekilde analiz ettikten ve davranışlarını kontrol ettikten sonra onlar ile arkadaşlık ve ahbaplık kurduğuna işaret eder.

SIR VERDİĞİNİ GÖRMEK NE DEMEK? 

Uzun zamandan beri çeşitli sıkıntılar çeken ve bu sıkıntılar yüzünden maddi olarak büyük bir zarara uğrayan rüya sahibinin, işlerinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, bu sorunlardan kurtulmak için destek istediği kişilerden bir türlü destek göremediğine yorulur. 

RÜYADA SIR VERMEK

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde büyük başarılara imza atacağına, bu başarılar sayesinde insanlar tarafından dört gözle takip edileceğine ve sahip olduğu yetenekleri çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir.

AdminAdmin

YORUMLAR