Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
06 HAZİRAN Salı 19:28

“The Flash Filminin Son Fragmanı Yayınlandı: Michael Keaton Yeniden Batman Olarak Karşımızda!”

DC Sinematik Evreni’nin sevilen karakterlerinden The Flash’in uzun süredir beklenen filmi için son fragman nihayet gösterildi. Andy Muschietti’nin yönettiği ve başrolünde Ezra Miller’ın yer almış olduğu The Flash filmi, Flash’in ailesini kurtarmak için geçmişe gitmeye çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozmasını mevzu alıyor.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 15:45
“The Flash Filminin Son Fragmanı Yayınlandı: Michael Keaton Yeniden Batman Olarak Karşımızda!”

Bilhassa 90’ların Batman filmleriyle yaşamımıza giren Michael Keaton, The Flash filmimizde bir kez daha Batman rolüyle karşımıza çıkacak. Hayranlar, otuz yıl aradan sonrasında Michael Keaton’ın yine Batman kostümüyle seyirciyle buluşmasını heyecanla bekliyor. 

The Flash’in son fragmanıyla beraber film hakkında daha çok detay da ortaya çıktı. Barry Allen, doğrusu Flash karakteri sevdiklerinin yaşamını kurtarma amacıyla geçmişe giderek felaketler zincirine niçin oluyor ve çoklu evrenler arasındaki denge tehlikeye giriyor. Bu süreçte, DC Sinematik Evreni’nde ilk kez tanışacağımız Supergirl karakterini Sasha Calle canlandırıyor. 

Ayrıca, Ben Affleck bir kez daha Bruce Wayne/Batman karakterine yaşam verecek. Michael Shannon ise General Zod olarak geri dönerek seyircileri heyecanlandıracak öteki bir isim olacak. 

The Flash filminin vizyon zamanı Türkiye için 16 Haziran 2023 olarak belirlendi. Fragmanın yayınlanmasıyla beraber film merak uyandırmış durumda ve fanatiklerinin heyecanını artırmış bulunuyor. 

DC Sinematik Evreni’nin geleceği hakkında ise James Gunn ve Ezra Miller tarafınca herhangi bir izahat yapılmamış olsa da The Flash’in son fragmanı, ilk film hakkında daha çok detayı göstererek seyircilere coşku verici bir tecrübe sunacağının sinyallerini veriyor. 

The Flash filminin son fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz; 

The post “The Flash Filminin Son Fragmanı Yayınlandı: Michael Keaton Yeniden Batman Olarak Karşımızda!”  appeared first on TV Gündemi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Rize Haber