Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
28 MAYIS Pazar 15:25

Üç Kız Kardeş 50. bölüm Kanal D tek parça full part izle!

AKTUEL
Giriş Tarihi : 24-05-2023 17:05
Üç Kız Kardeş 50. bölüm Kanal D tek parça full part izle!

İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, her Salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun yapımcılığını üstlendiği Üç Kız Kardeş'te, Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal ve Murat Çidamlı gibi önemli isimler rol alıyor. Son bölümde yaşananlar ise yeni bölümü daha da merak ettiriyor. Üç Kız Kardeş 50. yeni bölüm izle!

 

Üç Kız Kardeş seyircisi yeni bölümde neler olacağını çok merak ediyor. 50. bölüm fragmanını izleyenler ise yeni bölüm için daha da sabırsızlanıyor. İşte, Üç Kız Kardeş 50. bölüm izle

ÜÇ KIZ KARDEŞ 50. BÖLÜMDE NELER OLDU

ÜÇ KIZ KARDEŞ 50. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Somer’in Türkan’a yaptığı bir itiraf, onları geri dönülmez bir yola sokar.

 

Türkan ve Somer fuar için gittikleri otelde karşılaşınca, aynı esnada Kartal’la da talihsiz bir şekilde tanışırlar. Türkan'ın güzelliği Kartal'ın dikkatini çeker ve ikili böylece tanışmış olur. Somer, Türkan'la girdiği tartışmada oteli ayağa kaldırdı. Bu sırada orada bulunan Kartal duruma müdahale edince gerilim arttı. Somer ve Kartal, birbirlerine yumruk atarken Türkan büyük bir şok yaşadı. Somer, Kartal'la girdiği tartışmadan nasıl çıkacak?

 

 

Türkan, Somer'le yakınlaşıp onu öper. Ancak sonrasında Somer'in yaptığı ihanet itirafıyla Türkan adeta yıkılır. Somer, Türkan'a yaptığı ihanet sonrasında tüm köprüleri yıkar. Türkan duyduklarından sonra artık yolunu sadece bebeğiyle birlikte yürüyüp, mücadelesini de tek başına verme kararı alır.

Rüçhan, Türkan’ın doğmamış bebeğinin katilinin Mine olduğunu Somer’e ispatlamak için harekete geçer. Somer, Mine'nin yaptığı itirafla gerçeği öğrenir ve sinirlerine hakim olamaz.

Türkan duyduklarından sonra artık yolunu sadece bebeğiyle birlikte yürüyüp, mücadelesini de tek başına verme kararı alır. Kartal'ın Türkan'la ilgilenmesi farklı kapılar açacaktır. Türkan da bundan sonraki hayatına dair adımlarını kararlı ve emin bir şekilde atmaya başlar. Kartal'ın yaptığı iş teklifine Türkan'ın cevabı ne olacak?

ÜÇ KIZ KARDEŞ 50. BÖLÜM KANAL D  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AdminAdmin

YORUMLAR