Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
28 MAYIS Pazar 03:39

Yüz Yıllık Mucize son bölüm tek parça izle! Yüz Yıllık Mucize 10. bölüm full izle!

Yüz Yıllık Mucize 10. bölümü bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Bu haftada heyecan dolu bölümleriyle yayınlanacak olan dizi Star TV'de ekrana geliyor. Yüz Yıllık Mucize 10. bölümde Harika Kemal'in aniden ortadan kaybolmasından şüphelenince onun izini sürmeye karar verir ve rastladıkları onu dehşete düşürür.

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 16:02
 Yüz Yıllık Mucize son bölüm tek parça izle! Yüz Yıllık Mucize 10. bölüm full izle!

Star TV'de yayınlanan dizi Yüz Yıllık Mucize 10. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi de her hafta heyecan dolu anlar yaşanıyor. Yüz Yıllık Mucize 10. bölümde Harika ise Turgut'la eve doğru yola çıktığında Süreyya'nın başının dertte olduğunu öğrenir ve halasının yardımına koşar. İşte Yüz Yıllık Mucize 10. bölüm izle

YÜZ YILLIK MUCİZE 10. BÖLÜM FULL İZLE!

YÜZ YILLIK MUCİZE 10. BÖLÜM ÖZETİ

Canan tarafından esir alınan Kemal, Turgut'a Harika'yı emanet etmiştir ama Turgut'un ona ihanet edebileceği ihtimalini hesaba katmak istemez. Harika ise Turgut'la eve doğru yola çıktığında Süreyya'nın başının dertte olduğunu öğrenir ve halasının yardımına koşar.

Süreyya, Eşref'in mezarının boş olduğunu gördükten sonra kendine gelemez. Canan, Kemal'i Amerika'ya götürmek için hazırlıklarını tamamlarken, Turgut da Harika'nın yanında kalmanın bir yolunu bularak onu kontrol altında tutmaktadır. Müzeyyen, Süreyya için çok endişelidir.

Harika ise Kemal'in aniden ortadan kaybolmasından şüphelenince onun izini sürmeye karar verir ve rastladıkları onu dehşete düşürür.

HABER MERKEZİ

AdminAdmin

YORUMLAR