Analiz53, Rize,Rize Haberleri, Son Dakika Rize Haberleri
HV
28 MAYIS Pazar 15:31

Ziraat Bankası 30.000 TL peşinat aylık 4.576 TL taksitle bahçeli müstakil köy evi satıyor!

AKTUEL
Giriş Tarihi : 25-05-2023 09:11
Ziraat Bankası 30.000 TL peşinat aylık 4.576 TL taksitle bahçeli müstakil köy evi satıyor!

Ziraat Bankası, uygun fiyatlarla satışa sunulan bahçeli müstakil köy evleriyle ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Yükselen konut fiyatları karşısında vatandaşların cebini korumak amacıyla kamu bankaları harekete geçti ve Ziraat Bankası da bu kampanyalara katılan bankalardan biri oldu.

Ziraat Bankası, müstakil ev ilanlarıyla ilgi çekiyor. Banka, 30.000 TL peşinat ve aylık 4.576 TL taksitle bahçeli müstakil köy evi satışı gerçekleştiriyor. Bu cazip teklifler için ilk başvuruların hızla değerlendirilmesi bekleniyor. Ev sahibi olma hayali kuranlar için Ziraat Bankası'nın sunduğu bu fırsatlar büyük bir avantaj sağlıyor.

Banka tarafından yayımlanan satılık gayrimenkul ilanları arasında müstakil evler özellikle dikkat çekiyor. 120 ay vadeli konut kredisi imkanı sunan Ziraat Bankası, ev almak isteyenlere taksitle ödeme imkanı sunuyor. Bu sayede ev sahibi olmak isteyen kişiler, uygun ödeme koşullarıyla hayallerindeki eve kavuşabiliyorlar.

Ziraat Bankası'nın intengo com sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar, çeşitli şehirlerde satılık daireler, müstakil evler, bahçeli evler, köy evleri, arsalar, tarlalar, dükkanlar ve depolar gibi çeşitli taşınmazları içeriyor. Her bütçeye hitap eden bu fırsatlar, Ziraat Bankası'nın ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu geniş seçeneklerle dikkat çekiyor.

Ev sahibi olma hayali kuranlar için Ziraat Bankası'nın bu satılık gayrimenkul ilanları büyük bir fırsat sunuyor. Uygun peşinat ve taksit seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenler, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinden ilanlara ulaşabilir ve başvurularını hızla gerçekleştirebilirler. Ancak, bu fırsatların sınırlı sayıda olduğu ve ilk başvuruların hızlı bir şekilde değerlendirileceği unutulmamalıdır.

Ev sahibi olmak isteyenler için Ziraat Bankası'nın sunduğu bu fırsatlar, uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla büyük ilgi görüyor. Bu kampanyadan yararlanarak hayallerindeki evi almak isteyenlerin acele etmeleri ve başvurularını zamanında yapmaları önemlidir.

İlanlar kapsamında Giresun Bulancak ilçesinde yer alan 616 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli müstakil evin satış fiyatı 300 bin TL olarak duyuruldu. Bu ilana başvuru yapmak isteyen kişiler konut kredisi çekerek ev sahibi olmak istemeleri durumunda sadece 30 bin TL peşinat verecekler. 

Kalan 270 bin TL'lik bölüm için ise 120 ay vadeli konut kredisi çekmek isteyen kişilerin aylık taksit tutarı 4 bin 576 TL olarak gerçekleşecek. 

BANKADAN SATILIK GAYRİMENKUL, EV NASIL ALINIR, BAŞVURU NEREDEN YAPILIR?

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "E-ihale ile satışına devam edilenlerde, en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ne başvurularak, taşınmazın muhammen bedelinin %6’sı tutarındaki teminatın yatırılması ve Şubemizde doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalanması sonrasında cep telefonunuza gelen şifre ile esatis ziraatbank com.tr sitesine girerek teklifin verilmesi gerekmektedir" denilerek başvuru yapmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenler ifade edildi. 

 

AdminAdmin

YORUMLAR